O co zapytałbyś miliardera? (wideo)

snap3Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jakie pytanie pytanie zadałbyś jednemu z najbogatszych ludzi świata, jeśli miałbyś taką okazję? Taka okazja jest właśnie dziś.

Obejrzyj to wideo:

 

Tu kupisz „Umysł Miliardera”: https://UmyslMiliardera.pl/?ref=rb

Zapisz się na Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl

snap3v

Transkrypcja:

Witam Cię dziś z pięknego Szwarcwaldu.

Mam dla Ciebie dziś niepowtarzalną okazję. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym co by było, jak spotkałbyś miliardera i miałbyś 5 sekund na zadanie mu pytania. Jednego jedynego pytania, na które on udzieliłby Ci odpowiedzi. Jakie to by było pytanie?

Weź pod uwagę, że miliarderzy są niezwykle rzadko spotykanymi istotami, na świecie zaledwie 1 na 5 milionów osób jest dolarowym miliarderem. W Polsce tylko 3 najbogatszych Polaków są właśnie dolarowymi miliarderami. I teraz wyobraź sobie, że miałbyś okazję zadać pytanie tak niesamowicie bogatej osobie, przedsiębiorcy, który odniósł tak niesamowite, tak niewiarygodne sukcesy.

Jakie pytanie to by było?

A teraz wyobraź sobie, że dziś właśnie jest taka okazja, że dziś właśnie dostajesz taką okazję. Jak, w jaki sposób? Tak się składa, że za jakiś tydzień będę rozmawiał z jednym z najbardziej legendarnych inwestorów w Silicon Valley, który przy okazji też jest miliarderem. Oczywiście zadam mu mnóstwo pytań psychologicznych do mojego projektu książkowego, ale chciałbym dzisiaj Tobie też dać okazję zadać mu takie pytanie. Po prostu zadam jedno lub kilka pytań z propozycji tutaj danych przez społeczność na tym kanale i później opublikuję odpowiedź miliardera albo na wideo albo w formie pisemnej. I teraz ustalając zasady gry, jak to będzie funkcjonowało. Ustalmy hashtag, #PytanieDoMiliardera. I teraz pierwszy krok, publikujesz na swoim profilu facebooka, na swoim funpage albo na swoim koncie twitera #PytanieDoMiliardera i wtedy twoje pytanie za tym, na przykład, nie wiem, ile masz pieniędzy, głupie pytanie, ale no załóżmy, żeby łatwo było. Czyli #PytanieDoMiliardera Ile masz pieniędzy? i wtedy link do tego wideo tutaj na YouTube. To jest pierwszy krok. A drugi krok, to tutaj pod wideo napiszesz to samo #PytanieDoMiliardera Ile masz pieniędzy? tudzież twoje pytanie oczywiście i tutaj dasz link z kolei do Twojego, do tego postu, do tego wpisu na facebooku albo na twisterze, żebym ja po prostu mógł sprawdzić, że są po prostu spełnione oba warunki, czyli dwa posty, tudzież dwa wpisy, jeden u Ciebie na Twoim profilu a drugi tutaj jako komentarz pod wideo.

Dlaczego tak robimy?

No, dlatego żebyśmy mogli zagwarantować, że przynajmniej 100 pytań od 100 różnych ludzi będzie, bo wtedy tylko oczywiście wybiorę jedno pytanie i zadam go miliarderowi. Jeśli będzie 200, 300 no to wtedy wybiorę wielokrotność 100, czyli za każde 100 pytań od 100 różnych ludzi, wybiorę jedno pytanie i zadam go miliarderowi. Później te jego odpowiedzi opublikuje tutaj lub na moim blogu w zależności od tego czy to będą w formie wideo czy w formie pisemnej, tak?

Oczywiście musimy jeszcze ustalić deadline. Deadline jest w poniedziałek 6 marca 2017 roku.

Uwaga! Pytania proszę zgłaszać na YouTube, nie tutaj!

Tu dostaniesz polskie wydanie książki: https://UmyslMiliardera.pl/

Obserwuj i polub mnie:
Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl
YouTube: https://www.youtube.com/indywidualista
Facebook: http://fb.me/indywidualistapl
Twitter: http://twitter.com/indywidualista

Prelekcja TEDx „Czego nauczyłem się od najlepszych przedsiębiorców świata”:
http://tedxwsb.indywidualista.pl

Prelekcja TEDx „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz”:
http://tedx.indywidualista.pl

Tu dostaniesz książkę „Ready, Set, Go!”, którą napisałem z Brianem Tracy:
E-Book: https://geni.us/rsgkindle
Papierowa: https://geni.us/readysetgo

Kup „The Billion Dollar Secret” (wydanie angielskie):
https://TheBillionDollarSecret.com/

Kup „Umysł Miliardera” (wydanie polskie):
https://UmyslMiliardera.pl/

Co Ty myślisz na ten temat? Zapraszam do komentarzy.

Chcesz poczytać/zobaczyć więcej motywujących rzeczy? Zapisz się na “Follow blog Indywidualista.pl” (w menu po lewej stronie), by dostawać powiadomienia o nowych artykułach na skrzynkę e-mail.

Pamiętaj podzielić się wpisem z bliskimi i przyjaciółmi korzystając z poniższych linków:

Reklama

3 myśli na temat “O co zapytałbyś miliardera? (wideo)”

  1.   Jak osiągnął poczucie bycia ekstremalnie pełnym sukcesu? Jakim procentem pieniędzy inwestuje? Jak się pobudza, by utrzymać zakres pieniężny? Na czym mu zależy w życiu? Jak się czuje, gdy dofinansowuje innych? Jakie aspekty poukładał w głowie, by zyskać? Jakie ma podejście do nieuniknionych korzyści? Jakie myśli są u niego kluczowe? Jak ogarnąćc jednolitość? Jakie bodźce mu towarzyszą? Co go motywuje do podejmowania maksymalnych wyzwań? Jakim przeciwskazaniom zaradził przed osiągnięciem majętności? Jak nabrał rozmachu? Jak można się wybić ze strategią? Jakie ma podejście do błękitnych oceanów? Co robił przez 3 lata przed emanowaniem pewnością bezpieczeństwa? Jakich wpływów doświadczył przed zasobnością? Jaką otoczkę wyjątkowości nadał swojej branży?   W dniu 2017-02-28 18:52:50 użytkownik Indywidualista.pl napisał: WordPress.com indywidualista posted: „Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jakie pytanie pytanie zadałbyś jednemu z najbogatszych ludzi świata, jeśli miałbyś taką okazję? Taka okazja jest właśnie dziś. Obejrzyj to wideo: https://www.youtube.com/edit?video_id=knJLGy0n6rw Uwaga! Pytania prosz”

  2. Myślałem, że się u mnie coś zepsuło; dopiero po chwili zorientowałem się, że to tylko screenshot linkujący do YouTube, a nie film wstawiony do wpisu… ;D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s