O autorze

Rafael z Richardem Bransonem

Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów, mówcą motywacyjnym i aniołem biznesu. Jest uznanym ekspertem w zakresie psychologii przedsiębiorczości specjalizującym się w myśleniu najlepszych przedsiębiorców świata, którzy stworzyli wartość miliardów dolarów od zera.

W latach 90-tych zbudował swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Europie. Był to pierwszy online-shop ze sprzętem sportowym na niemieckojęzycznym rynku. Później rozwinął swą działalność na inne serwisy internetowe i zasoby digitalne w szeregu krajów Europy i Ameryki.

Rafael jest jednym z najbardziej popularnych mówców w Polsce. Jego TED Talks „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz” i „Czego nauczyli mnie najlepsi przedsiębiorcy świata” obejrzało już ponad 2 mln ludzi. Należą one do najbardziej popularnych prelekcji w historii Polski:

"Ready, Set, Go!" - Rafael Badziag + Brian Tracy - Amazon Bestseller
Amazon Bestseller

Książka „Ready, Set, Go!”, którą napisał z Brianem Tracy, największym na świecie nauczycielem biznesu i trenerem skuteczności osobistej, i kilkoma innymi topowymi ekspertami stała się bestsellerem na Amazon w kilku kategoriach. Rafael otrzymał za nią Quilly Award.

 

Jego pasją jest poznawanie swoich granic i ich przekraczanie, a także poznawanie barier ludzi, którymi się otacza oraz pomaganie im w ich pokonywaniu.

Elbrus
Elbrus, wysokość 5.642m

Rafael stworzył projekt NoLimits, gdzie walczy z ograniczeniami swojego ciała, ducha i umysłu, podejmując się wyzwań typu ultramaratony, ekspedycje polarne albo alpinistyczne. Przy okazji odwiedził wszystkie kontynenty świata.

Sahara Ultra 111km
Sahara Ultra 111km

Na angielskojęzycznym blogu NoLimits.co opisuje swoje doświadczenia z tym związane, inspirując także innych, by szli za jego przykładem, podejmowali wyzwania i osiągali zdawałoby się całkowicie nierealne cele. Mottem tego projektu są słowa T.S.Eliota: „Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go” („Tylko ci, którzy ryzykują, że pójdą za daleko, mają szansę odkryć, jak daleko można zajść”).

Kąpiel na Antarktydzie
Kąpiel na Antarktydzie

Cieszy się, kiedy dzięki tej inspiracji, życie jego czytelników wypełnia pasja i zapał, gdy porzucając swoje granice, wznoszą się ponad przeciętność i doświadczają pełni swojego potencjału, wyjątkowych sukcesów oraz życiowego spełnienia.

Na tutejszym blogu Indywidualista.pl opisuje niezwykłych ludzi, którzy go inspirują, historie ich życia i to co osiągnęli idąc swoją drogą, z daleka od utartego szlaku.

Mark Cuban
Mark Cuban

Przez ostatnie kilka lat Rafael wielokrotnie okrążył Ziemię dookoła by spotkać się z najlepszymi przedsiębiorcami na świecie, dolarowymi miliarderami, którzy dorobili się od zera. Zdołał dotrzeć do najbardziej niedostępnych bram i zdobyć dostęp do najbardziej zamożnych ludzi na naszej planecie. Przeprowadzając z nimi wywiady twarzą w twarz, niekiedy nawet wielodniowe, otrzymał informacje z pierwszej ręki o ich metodach i sposobie myślenia, wiedzę, jaka do tej pory nie była publicznie dostępna. Rafael ujawnia sekrety ich sukcesu na stronie TheBillionDollarSecret.com, na kanale YouTube (polski, angielski), jak i w jego następnej książce „The Billion Dollar Secret” (tajemnica miliarda dolarów).

Jest uznanym ekspertem w zakresie miliarderów. Niektórzy nazywają go Napoleonem Hillem 21-go wieku, inni „magnesem na miliarderów”, albo „łowcą miliarderów” . Niekiedy robi na ten temat wykłady lub udziela wywiadów, tak jak ten dla TVN24:
Wywiad dla TVN24Rafael jest członkiem amerykańskiego Narodowego Stowarzyszenia Ekspertów, Pisarzy i Mówców (National Association of Experts, Writers and Speakers). Niedawno został powołany do amerykańskiej Narodowej Akademii Autorów Bestsellerów (National Academy of Best-Selling Authors).

Jack Canfield
Jack Canfield, najbardziej popularny pisarz w historii świata

James Patterson
James Patterson, obecnie najbardziej popularny pisarz świata

Tim Draper
Tim Draper, miliarder i legendarny inwestor z Doliny Krzemowej

Murad Al-Katib, Światowy Przedsiębiorca Roku 2017
Murad Al-Katib, obecnie oficjalnie najlepszy przedsiębiorca świata

Niektóre z jego projektów i firm:

http://nolimits.co

http://raddiscount.de

http://TheBillionDollarSecret.com

http://indywidualista.pl

http://startup.pl

Pisze też dla magazynu The Billionaire Mentor:

https://itunes.apple.com/us/app/billionaire-mentor-magazine/id818854475


Dowiedz się więcej o Rafaelu na LinkedIn:

https://de.linkedin.com/in/rafaelbadziag

albo na Amazon:

http://amazon.com/author/rafaelbadziag

lub skontaktuj się z nim tutaj:

Reklamy