O autorze

Ten młodszy, biedniejszy to ja 😉

Jestem mieszkającym w Niemczech przedsiębiorcą, autorem motywacyjnym i aniołem biznesu. W latach 90-tych zbudowałem swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Niemczech. Później rozwinąłem swą działalność biznesową na niektóre kraje Europy i Ameryki, tworząc szereg serwisów interentowych.

Moją pasją jest poznawanie swoich granic i ich przekraczanie, a także poznawanie barier ludzi, którymi się otaczam oraz pomaganie im w ich pokonywaniu.

Elbrus
Elbrus, wysokość 5.642m

Stworzyłem projekt NoLimits, gdzie walczę z ograniczeniami mojego ciała, ducha i umysłu, podejmując się wyzwań typu ultramaratony, ekspedycje polarne albo alpinistyczne. Przy okazji odwiedziłem wszystkie kontynenty świata. Na angielskojęzycznym blogu NoLimits.co opisuję moje doświadczenia z tym związane, inspirując także innych, by szli za moim przykładem, podejmowali wyzwania i osiągali zdawałoby się całkowicie nierealne cele. Mottem tego projektu są słowa T.S.Eliota: „Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go” („Tylko ci, którzy ryzykują, że pójdą za daleko, mają szansę odkryć, jak daleko można zajść”).

Sahara Ultra 111km
Sahara Ultra 111km

Cieszę się, kiedy dzięki tej inspiracji, życie moich czytelników wypełnia pasja i zapał, gdy porzucając swoje granice, wznoszą się ponad przeciętność i doświadczają pełni swojego potencjału, wyjątkowych sukcesów oraz życiowego spełnienia.

O mojej filozofii życiowej mówiłem na TEDx:

Na tutejszym blogu Indywidualista.pl opisuję niezwykłych ludzi, którzy mnie inspirują, historie ich życia i to co osiągnęli idąc swoją drogą, z daleka od utartego szlaku.

Kąpiel na Antarktydzie
Kąpiel na Antarktydzie

Obecnie czas swój dzielę między liczne projekty biznesowe, motywacyjne, sportowe i podróżnicze.

Przepraszam, jeśli ostatnio artykuły na tym blogu nie pojawiają się regularnie. Spowodowane jest to moim udziałem w globalnym projekcie książkowym. Jest to powiązane z licznymi podróżami i spotkaniami z inspirującymi ludźmi sukcesu z różnych stron świata.

Jestem uznanym ekspertem w zakresie miliarderów, nazywanym przez niektórych „łowcą miliarderów”. Niekiedy robię na ten temat wykłady lub udzielam wywiadów, tak jak ten dla TVN24:
Wywiad dla TVN24Kilka z moich projektów i firm:

http://nolimits.co

http://raddiscount.de

http://indywidualista.pl

http://startup.pl

Piszę też dla magazynu The Billionaire Mentor:

https://itunes.apple.com/us/app/billionaire-mentor-magazine/id818854475

Więcej o Rafaelu tutaj:

https://de.linkedin.com/in/rafaelbadziag

Reklamy