Wywiad: Roger Ver – Legendy Krypto + Konkurs

Rozmawiam w Acapulco z Rogerem Ver, nazywanym Bitcoin Jesus o tym co przyciągnęło go do świata krypto, czego nauczył się w swojej karierze przedsiębiorcy i inwestora. Rozmawiamy o przyszłości kryptowalut. Roger daje świetne rady. Na końcu wideo jest konkurs i pieniądze do wygrania.

 

Tu kupisz „Umysł Miliardera”: https://UmyslMiliardera.pl/?ref=rb

Zapisz się na Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl

Transkrypcja:

Buenos días, amigos. De Acapulco en México.

Dziś przedstawię Wam niesamowitego faceta, który był pierwszym inwestorem w świecie krypto. To facet, który bardzo wcześnie rozpoznał potencjał Bitcoina i technologii blockchain i postawił wszystko na jedną kartę. Zainwestował wszystko co miał, całe swoje oszczędności życia w tą technologię i był też pierwszym w ogóle człowiekiem, który robił biznes oparty o kryptowaluty, przyjmował kryptowaluty w swoim onlineshop i zainwestował w takie firmy jak Blockchain.info czy Kraken. To jest człowiek, którego napędzają myśli wolnościowe. Wspaniała istota ludzka, prawdziwa legenda i niesamowity facet. Spotkajcie ze mną dziś jedynego, niepowtarzalnego Rogera Vera. I zostańcie ze mną do końca, na końcu będzie coś do wygrania.

Zacznijmy od wyłonienia zwycięzców z ostatniego kryptowideo. Obiecałem tam, że rozdam trochę Byteball bytes dla komentatorów, którzy zostawią swój adres Byteball w komentarzach. Przypominam, że tylko nietrywialne komentarze biorą udział w konkursie. W tym roku rozdałem już ponad 50.000 złotych w Byteball bytes i dziś także rozdam jakieś 150 milionów Byteball bytes. Główna nagroda 100 milionów Byteball bytes. Spójrzmy kto zostanie zwycięzcą, byteballowym multimilionerem. Binance. Gratulacje dla Ciebie. 100 milionów Byteball bytes przekaże ci wkrótce. Następny zwycięzca. Proszę oczywiście zwycięzców o napisanie w komentarzy, że dostali pieniądze. Kacper Jękner. Gratulacje dla Ciebie Kacper, drugi zwycięzca 10 milionów Byteball bytes. Następny zwycięzca. 10 milionów Byteball bytes, kto nim będzie? Sławomir Kujawa. Byteballowy multimilioner Sławomir Kujawa przekażę ci twoje pieniądze wkrótce. Gratulacje dla Ciebie. Następny zwycięzca, 10 milionów Byteball bytes. Alo Alo. Pozdrowienia dla Alo Alo. Gratulacje, 10 milionów Byteball bytes dla Ciebie. I następny zwycięzca. 10 milionów Byteball bytes, następny byteballowy multimilioner. Darek. Gratulacje dla Ciebie Darek. Pieniądze będziesz miał wkrótce na koncie. I ostatni zwycięzca, 10 milionów Byteball bytes, kto nim zostanie? Marek mrs. Gratulacje dla Ciebie Marek. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców. Napiszcie proszę tutaj w komentarzu jak dostaniecie pieniądze, że dostaliście. Was i wszystkich pozostałych zapraszam do wywiadu. Zostańcie ze mną do końca tego wideo, na końcu będzie znów można wygrać prawdziwe pieniądze.

– Cześć wszystkim z Acapulco, dzisiaj robię wywiad z jedną z legend kryptoświata: Roger Ver. Pierwszy człowiek, który zainwestował w firmy zajmujące się kryptowalutami. Legenda we wszechświecie krypto, która nazywana jest Bitcoin Jesus albo zwyczajnie Roger Ver. Roger, powiedz nam jak dowiedziałeś się o krypto. Przeczytałem artykuł o osobie, która nazywa się Marc i to ona uświadomiła Cię odnośnie tej technologii. Czy możesz nam opowiedzieć tę historię i o swoich pierwszych krokach w tym świecie?

– Jasne, więc Marc jest również obecny tutaj w Acapulco. Ale mówiąc szczerze myślę, że zaczęło się trochę wcześniej przed Marc’iem. Jak byłem dzieciakiem, to czytałem różne książki z gatunku science-fiction w których była mowa o cyber-pieniądzu, pieniądzu digitalnym, który możesz używać anonimowo w Internecie. I oczywiście dla mnie jako dzieciaka było to bardzo interesujące. A moim hobby było również studiowanie ekonomii, więc kiedy usłyszałem o Bitcoin po raz pierwszy, właśnie dzięki audycji radiowej Free Talk Live prowadzonej przez Marca, kiedy to usłyszałem, to pomyślałem: To jest to! To są te pieniądze o których czytałem w science-fiction, wreszcie są. To będzie wspaniale, ludzie będą tego używać na całym świecie. Więc w związku z tym, moim pierwszym krokiem był zakup trochę Bitcoinów a kolejnym, było zainwestowanie w biznesy/firmy zajmujące się krypto, po to, żeby te pieniądze były łatwo dostępne i używalne na świecie. Więc to było, dzięki audycji Free Talk Live. Myślę, że było to w lutym 2011 roku.

– Super, a co było najbardziej przekonywującym powodem dla Ciebie, który przyciągnął Cię do krypto?

– Kiedy zrozumiałem charakterystykę Bitcoina, że można wysyłać, odbierać dowolną ilość pieniędzy do kogokolwiek na świecie i natychmiastowo, a dodatkowo w zasadzie za darmo i nikt nie może tego zatrzymać, włącznie z rządem to oczywistym jest, że ludzie będą tego używać jako pieniądze. Kto nie chciałby mieć kontroli nad swoimi pieniędzmi. To było pewne, że ludzie będą tego używać na całym świecie.

– Mówiłeś o książkach dotyczących ekonomii, austriackiej ekonomii dotyczące pieniędzy, a które czytałeś w młodości. Jaka jest najlepsza książka o austriackiej ekonomii albo powiedzmy o wolności ekonomicznej. Jaką książkę poleciłbyś innym, by zapoznali się z tematem.

– Jest wiele takich książek, które się przeplatają, ale na start mogę polecić jedną świetną książkę, która nazywa się „The Economics In One Lesson” – Henry Hazlitt. Można ją za darmo ściągnąć z Internetu. To jest świetna książka. Nie jest to trudna książka w czytaniu, ale dzięki niej, spojrzysz o wiele trzeźwiej na świat. Zrozumiesz wtedy tą całą ekonomiczną nieefektywność, która jest wynikiem rządowych interwencji. To będzie książka otwierająca oczy każdemu i w każdym wieku.

– A możesz powiedzieć, czym jest dla Ciebie wolność? Jesteśmy na konferencji wolnościowej co wolność oznacza dla Ciebie?

– Najprościej, sprowadza się ona do zasady o nieagresji, czyli nieużywania przemocy przeciwko komukolwiek. Tak właśnie żyje każdy z nas, każdego dnia, przez cały czas z wyjątkiem złodziei, rabusiów, gwałcicieli, morderców i rządów, bo to są jedyni ludzie, którzy używają agresji przeciwko pokojowym ludziom. Wszyscy wiemy, że złodzieje, rabusie, gwałciciele, mordercy, to są źli ludzie i nie powinni robić tych złych rzeczy, ale dziwnym trafem, gdy ludzie zakładają na siebie kostium i pracują w budynku, który ma z przodu flagę i popełniają dokładnie te same zbrodnie, które byłyby odrażające, jeśli były popełnione przez ludzi bez kostiumu, nie pracujących w budynku z flagą to wtedy im to uchodzi płazem. Jako woluntarysata uważam, że nie powinno im to uchodzić płazem. I nie ma znaczenia, jakiego typu ubranie masz na sobie, ani to jaka flaga jest obok budynku, w którym pracujesz. To żadna ilość magicznych kostiumów i flag, nie zrobi działania niemoralnego moralnym. Złodziejstwo, gwałcenie, grabieże, okradanie, i używanie agresji wobec pokojowych ludzi jest złe bez względu na to kto to robi.

– Jaką widzisz rolę dla kryptowalut by uleczyć to zło?

– Właśnie dlatego jestem tak bardzo podekscytowany kryptowalutami, bo odbierają władzę tradycyjnym złodziejom, gwałcicielom, mordercom, ale także rządom. Teraz, dzięki wynalezieniu kryptowalut, każda osoba na naszej planecie ma 100% kontrolę na swoimi pieniędzmi. I nikt nie może nic zrobić, żeby to powstrzymać, włączając tych rabusiów, gwałcicieli, morderców i rządy. Więc, jest to świetna rzecz dla ludzkości, jeżeli wierzysz w człowieczeństwo i indywidualne prawa, prawo do własności to powinieneś krzyczeć z dachu o tym jak wspaniałe są kryptowaluty.

– Oglądałem taki bardzo emocjonalny wywiad, który udzieliłeś jakiejś stacji telewizyjnej. Byłeś w tym wywiadzie bardzo poruszony możliwością odebrania władzy niektórym światowym rządom, które decydują o życiu milionów ludzi, którzy nie są z nimi wcale związani. Więc to jest bardzo potężna część tego ruchu. Wiesz, na moim kanale jest bardzo dużo treści związanych z przedsiębiorczością, o braniu odpowiedzialności za swoje życie, o braniu losu w swoje ręce i dla mnie jesteś również świetnym przedsiębiorcą. Zainwestowałeś w kilka firm, zbudowałeś kilka firm w świecie krypto i poza nim. Wcześniej miałeś również bardzo udany sklep internetowy. Jaka jest najlepsza lekcja jakiej się nauczyłeś w swojej karierze jako przedsiębiorca?

–  Jasne. Każdy biznes polega na tym, żeby wziąć coś z miejsca, gdzie ma mniejszą wartość i przesunąć to w miejsce, gdzie ma większą wartość. Czy to są produkty fizyczne, czy ludzka praca, czy inne tego typu rzeczy. Więc spójrz na świat i zobacz jakie zasoby możesz przenieść z miejsca, gdzie mają małą wartość do miejsca, gdzie ich wartość będzie większa. Tak jest ze wszystkim, czy to będzie Starbucks, IBM, Microsft, czy bitcoin.com. Przenoszą zasoby z miejsca, gdzie mają małą wartość, do miejsca, gdzie ich wartość będzie większa.

– Bardzo mądre słowa. Dobrze, wróćmy do krypto. Jak widzisz przyszłość krypto? Mieliśmy dużą korektę i wiesz wielu ludzi zaczęło krzyczeć, że to już jest koniec krypto, koniec Bitcoina itp. Co o tym Ty myślisz i jak będzie się to rozwijało w ciągu następnych miesięcy, lat?

– Przyszłość jest jaśniejsza niż była kiedykolwiek wcześniej. Pamiętam, gdy Bitcoin po raz pierwszy doszedł do 1$ za 1BTC i wtedy też nastąpiła korekta ludzie wtedy mówili, ooo już nie ma możliwości, że Bitcoin kiedykolwiek będzie kosztował całego dolara jakim cudem on w ogóle został wyceniony tak wysoko, to jest bańka. Bitcoin kosztował 1$, dzisiaj kosztuje około 10 000$ a BitcoinCash kosztuje około 1500$, tak? I one mają to samo źródło. Więc patrząc na potencjał, to nawet aktualne ceny są na niskim poziomie, ale to co sprawia, że ich wartość wzrasta, jest adaptacja ludzie używający ich w handlu. Jeżeli coiny nie są używane w handlu, nie mają użyteczności, to nie jestem przekonany, że ich wartość będzie wzrastała w przyszłości. Jeżeli coiny są użyteczne w handlu, to jestem pewny, że ich cena wzrośnie i coraz więcej ludzi będzie ich używać. Dlatego jestem bardziej optymistyczny co do Bitcoin Cash niż do Bitcoin Core.

– Dobrze, teraz wchodzimy w temat Bitcoin Cash vs Bitcoin. Jesteś znany jako duży zwolennik Bitcoin Cash, jaka jest Twoja strategia przeciwko Bitcoin? Zacząłeś o tym mówić, ale jaka jest Twoja konkretna strategia? Słyszałem, że skupiasz się na Indiach i tego typu krajach rozwijających się, w których jest prawdziwe zapotrzebowanie na kryptowaluty. Możesz opowiedzieć i rozwinąć tę strategię dotyczącą Bitcoin Cash?

– Jasne, skupiamy się na wszystkich, ale idea jest taka, że są dwie wersje Bitcoina, Bitcoin Core i Bitcoin Cash. Bitcoin Core jest powolny, drogi i zawodny. Bitcoin Cash, jest szybki, tani i niezawodny. nie musisz mieć 200 punktów IQ, żeby wywnioskować, która wersja Bitcoina będzie bardziej popularna. Właściwie, wczoraj, tutaj w Acapulco było sporo ludzi z Wenezueli, którzy podeszli do mnie mówiąc, Roger chcielibyśmy Cię przeprosić. Nawet was nie znam, nie musicie mnie przepraszać, nie nie, chcemy Cię przeprosić, gdyż zostaliśmy wprowadzenie w błąd przez zwolenników Bitcoina Core i ich propagandę mówiącą o tym, że Bitcoin Core, jest tym prawdziwym Bitcoinem. Teraz, te opłaty są tak duże, że wynoszą tyle co miesięczne wynagrodzenie w Wenezueli. Nie możemy tego używać, nie stać nas na używanie tego. Teraz uwielbiamy Bitcoin Cash i go promujemy, bo on działa i jest używalny. Nie stać nas nawet na używanie Bitcoin Core. Zrobili dla mnie specjalny T-shirt z logo Bitcoin Cash, logo ich giełdy i z moim nazwiskiem. Przywieźli go z Wenezueli, to był bardzo emocjonalny podarunek od nich. Ci ludzie myślą niezależnie, patrzą na dowody Bitcoin Cash jest użyteczny a Bitcoin Core nie. I myślę, że w przyszłości będzie to jeszcze bardziej widoczne. Dla firm, które akceptowały Bitcoin całkiem łatwo jest przejść na Bitcoin Cash, ponieważ protokoły są bardzo podobne. Nie trzeba zbyt wiele zmieniać, żeby była możliwa implementacja, tak? Prawie wszystkie biznesy, zajęte są przechodzeniem na Bitcoin Cash lub równolegle integrują Bitcoin Cash. Wszystkie biznesy, które używały tylko Bitcoina przez forkiem teraz zajęte są integracją Bitcoin Cash, mamy Coinbase, blockchain.info, BitPay, Bitcoin.com. Wszystkie te biznesy na świecie, zajęte są integracją Bitcoin Cash, bo tam działają płatności. Bo w końcowym efekcie, kryptowaluta musi działać jako płatności. W przeciwnym wypadku nie można nazwać jej walutą.

– Jaka była cena Bitcoina, gdy zacząłeś inwestować czy akceptować go. Ty właściwie nie kupiłeś bitcoina, prawda? Po prostu przyjmowałeś go jako płatność.

– I to i to!

– Aha, czyli i to, i to. Więc jak była wtedy cena?

– Wysłałem przelew na giełdę, gdy Bitcoin kosztował dużo poniżej 1 dolara. A giełdą był Mt.Gox Zakredytowali mi konto dopiero w momencie jak Bitcoin był już powyżej dolara. Więc to był rok 2011, tak?

– Tak, 2011 rok. Czy straciłeś dużo gdy upadła giełda Mt.Gox?

– Nie, zawsze radziłem, żeby trzymać swoje Bitcoiny, w portfelu, w którym to ty kontrolujesz swoje klucze prywatne.

– Więc nic jeszcze nie straciłeś?

– Tylko trochę Ale dużo straciłem w poprzednim ataku hackerskim, starsi członkowie pamiętają Bitcoinica.com. Miałem pieniądze w depozycie Bitcoinica, straciłem tam fortunę.

– Ogólnie to odniosłeś duży sukces, dzięki swoim wyborom w krypto świecie. Inwestowałeś też w kilku zwycięzców.

– Wszyscy pamiętają jedynie zwycięskie decyzje zapominają o tych, które się nie powiodły. A było kilka rzeczy, które nie były zbyt udane. Ale wtedy chciałem zapłodnić cały ekosystem, bo wtedy nie było zbyt wielu, którzy chcieli inwestować w biznesy bitcoinowe.

– Zainwestowałeś w bitcoin.com. Zainwestowałeś więc w duże rzeczy, które dzisiaj ludzie pamiętają.

– Kraken.com, blockchain.info, BitPay. Właściwie, wiele ludzi o tym nie wie, ale dałem pieniądze, żeby zapoczątkować Ripple. Ripple ostatnio też bardzo rósł. Wtedy, ideą Ripple, było zrobienie wersji Bitcoina która nie wymagałaby kopania. Więc moją reakcją było, ok wypróbujmy to też. Więc, czasami ludzie lubią myśleć, oh, ta osoba to jest geniusz, ale czasami lepiej jest być szczęściarzem niż być dobrym. I wielu z tych przypadków prawdopodobnie po prostu miałem szczęście.

– Jednak Ty najwyraźniej niezależnie od tego czy byłeś szczęściarzem, czy nie to właśnie Ty na całej planecie masz doświadczenie, prawdopodobnie najdłuższe doświadczenie związane powiedzmy z inwestowaniem w świecie krypto. Byłbym zainteresowany, tym na jakie wskaźniki patrzysz, kiedy inwestujesz w krypto, może nie w same firmy, ale w projekty związane z krypto. Na co patrzysz, jak decydujesz w co zainwestować?

– Jasne, więc, najbezpieczniejszą metodą jest bezpośrednie zakupienie kryptowaluty. Ponieważ jakikolwiek biznes, który jest zbudowany na bazie danej kryptowaluty, odniesie sukces, to dana kryptowaluta odniesie sukces. A kryptowaluta, którą wybieram powinna charakteryzować się tym, że będzie: szybka tania, niezawodna, nie dająca się ocenzurować i dbająca o prywatność. Cała wojna o skalowalność w Bitcoinie, tak naprawdę, postawiła prywatność z tyłu, a to jest naprawdę duży problem. Popatrz na kryptowaluty, które mają te cechy. Zasadniczą kwestią jest to, aby kryptowaluta była użyteczna w handlu, jeżeli nie jest użyteczna w handlu, to nie jest użyteczna w ogóle.

– Oczywiście dotyczy to krypto w roli kryptowaluty, ale jest wiele projektów opartych na blockchain które mają inne funkcjonalności inne cele, prawda?

– Jasne, inne projekty, które mnie najbardziej interesują, i moim zdaniem będą miały duży wpływ na świat, są to rynki prognostyczne. Rynki prognostyczne, mogą być użyte nie tylko jako okna, przez które można zobaczyć przyszłość, ale mogą być też użyte jako narzędzia, dzięki którym można wpłynąć na przyszłość.

– Rozumiem, to jest jak futures w tradycyjnych finansach, tak?

– Raczej jako maszyna czasu, dzięki której możesz zobaczyć przyszłość i zdecydować jaką akcję podjąć dzisiaj, żeby osiągnąć określone cele/rezultaty jutro. Albo możesz zdecydować, jakie rezultaty chciałbyś zobaczyć jutro i podjąć stosowną akcję dziś, aby te rezultaty zrealizowały się. Nie lekceważmy tego jaką moc posiadają rynki prognostyczne. One robione są na kilku bockchain-owych projektach. Na przykład Bitcoin Hivemind, Gnosis, Augur, i kilka innych i nawet jeżeli tylko jeden z nich odniesie sukces, to będzie to kolejny wynalazek, który zmieni świat.

– Ok, na początku roku 2018, zrobiłem krótki filmik, o moich prognozach taka zabawa, bo wiadomo, nikt nie może przewidzieć przyszłości, ale było to pięć nieintuicyjnych rzeczy, które mogą wydarzyć się w 2018 roku. Czy masz kilka takich rzeczy, z którymi mógłbyś się podzielić i które Twoim zdaniem mogą wydarzyć się w 2018 roku i które są całkowicie nieintuicyjne?

– Nie wiem jak to co powiem może być nieintuicyjne dla ludzi, którzy są w temacie, ale dla ludzi, którzy wierzą w Bitcoin Core, prawdopodobnie to nie będzie intuicyjne. Uważam, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Bitcoin Core nie będzie już topową kryptowalutą pod względem kapitalizacji. Już utracił topowe miejsce pod względem ilości transakcji. Ale do końca roku Bitcoin Core, nie będzie topową kryptowalutą.

– A co myślisz w temacie adaptacji. Czy uważasz, że jesteśmy już tak daleko, że najwięksi gracze tacy jak, Ebay, Amazon zaczną akceptować kryptowaluty?

– Już jest taka świetna strona internetowa, która nazywa się ipayyou.io, która umożliwia transfer BitcoinCash na saldo Twojego konta na Amazonie. Zauważyliśmy interesujący kawałek układanki, ostatnio opublikowany I wygląda na to, że Ebay przygotowuje się na do możliwości akceptowania kryptowalut, a to również byłaby wielka rzecz.

– A wiesz może, którą kryptowalutę mogą zaakceptować?

– Nie sądzę, że będzie to Bitcoin Core, bo nie da się tego używać jako kryptowaluta. Uważam, że może to być Bitcoin Cash. Może Ethereum, może Dash.

– Ok, ostatnie pytanie, jeżeli miałbyś jedną myśl, którą chciałbyś się podzielić z moimi widzami ludźmi przedsiębiorczymi ludźmi zainteresowanymi krypto światem to czym by to było?

– Studiuj podstawowe zasady. Podstawowe zasady są niezwykle ważne w trakcie całego Twojego życia, jeżeli zrozumiesz podstawy, to mogą one być dla Ciebie przewodnikiem przez resztę życia. I chyba mogę dodatkowo polecić książkę, przeczytaj książkę „The Law” – Frederic Bastiat. Książka ma tylko około 70-80 stron, ale zmieni ona Twój sposób w jaki patrzysz na świat, możesz ją przeczytać w około jedną godzinę. „The Law” – Frederic Bastiat.

– Absolutnie fantastyczny wywiad bardzo dziękuję Roger, życzę Ci wiele sukcesów z Twoimi przedsięwzięciami i kryptowalutami.

– Dziękuję.

– Dzięki.

Mam nadzieję, że podobał ci się ten wywiad. Jeśli tak to daj mi łapkę w górę, zasubskrybuj pod spodem i nie zapomnij nacisnąć dzwoneczka, żeby nie przegapiać następnych wywiadów, które tu będę robił z innymi legendami w świecie krypto. Proszę was o komentarze na temat tego o czym mówiliśmy, co myślicie na ten temat, tutaj pod filmem. Nie zapomnijcie dodać swojego adresu Byteball. Jeśli jeszcze nie wiesz co to jest Byteball, idź na byteball.org, ściągnij tam portfel Byteball, to jest kryptowaluta i podaj swój adres. Wśród komentarzy z adresem wylosuję jak zwykle w następnym kryptowideo trochę Byteball bytes. Tylko proszę nie spamujcie komentarzy, tylko komentarze, które coś wnoszą będą brały udział w losowaniu.

Przypominam o trwającym konkursie na 1 Bitcoina. Konkurs trwa do końca stycznia 2019 roku. I jeśli 1 lutego 2019 kanał indywidualista będzie miał więcej subskrybentów niż cena Bitcoina w złotówkach, sprawdzimy to na Bitcoin.pl, to między najbardziej zaangażowanych członków naszej społeczności podzielę jednego Bitcoina. Jak się można zaangażować? Można się zaangażować poprzez marketing, promocję, można się zaangażować merytorycznie, organizacyjnie, technicznie, możliwości są nieograniczone. Jak to zrobić? Wejdź teraz tutaj na grupę facebookową indywidualiści i zostaw tam wiadomość w jaki sposób chcesz wesprzeć naszą społeczność, w jaki sposób chcesz nam pomóc.

Podzielcie się tym wideo ze znajomymi, z przyjaciółmi zainteresowanymi światem krypto a także zainteresowanymi wolnością. Podziękują wam za to. Ja tu mówię dużo o kryptowalutach, o moich doświadczeniach w inwestowaniu w kryptowaluty, rozmawiam z legendami w świecie krypto, z najważniejszymi ludźmi w tym świecie, którzy mają duży wpływ na to co się w świecie krypto dzieje. Poza tym robię wywiady z miliarderami, którzy doszli od zera do miliardów w ciągu jednego życia. Dzielę się ich tajemną wiedzą na temat tego jak myślą i jak działają. Także jeśli spodobał ci się ten film to z pewnością spodobają ci się moje inne filmy. Tutaj znajdziesz niektóre z moich najlepszych filmów.

Dzięki. To tyle na dziś. Do zobaczenia z ekscytującego, gorącego, słonecznego Acapulco.

Tu dostaniesz polskie wydanie książki: https://UmyslMiliardera.pl/

Obserwuj i polub mnie:
Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl
YouTube: https://www.youtube.com/indywidualista
Facebook: http://fb.me/indywidualistapl
Twitter: http://twitter.com/indywidualista

Prelekcja TEDx „Czego nauczyłem się od najlepszych przedsiębiorców świata”:
http://tedxwsb.indywidualista.pl

Prelekcja TEDx „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz”:
http://tedx.indywidualista.pl

Tu dostaniesz książkę „Ready, Set, Go!”, którą napisałem z Brianem Tracy:
E-Book: https://geni.us/rsgkindle
Papierowa: https://geni.us/readysetgo

Kup „The Billion Dollar Secret” (wydanie angielskie):
https://TheBillionDollarSecret.com/

Kup „Umysł Miliardera” (wydanie polskie):
https://UmyslMiliardera.pl/

Co Ty myślisz na ten temat? Zapraszam do komentarzy.

Chcesz poczytać/zobaczyć więcej motywujących rzeczy? Zapisz się na “Follow blog Indywidualista.pl” (w menu po lewej stronie), by dostawać powiadomienia o nowych artykułach na skrzynkę e-mail.

Pamiętaj podzielić się wpisem z bliskimi i przyjaciółmi korzystając z poniższych linków:

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s