Wywiad: Ursula Müller – Przedsiębiorca Roku Niemcy (wideo)

Dowiedz się co zadecydowało o jej sukcesie. W Monaco rozmawiam z najlepszym przedsiębiorcą roku w Niemczech, Ursulą Müller, która wraz z mężem stworzyła sieć hoteli Motel One.
Obejrzyj to wideo:

 

Tu kupisz „Umysł Miliardera”: https://UmyslMiliardera.pl/?ref=rb

Zapisz się na Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl

Transkrypcja:

Witam Was. Jeśli podróżujecie trochę po Europie to pewnie widzieliście takie hotel Motel One się nazywają. To są hotele w centrach miast, które mają wspaniały design, super serwis, super wyposażenie, bardzo czyste hotele, nowoczesne, ale one są właśnie niedrogie. Czyli takie trochę dyskontowe hotele, obecnie są w sześciu krajach Europy. W Polsce ich jeszcze nie ma, ale planują wejść także do Polski. Kobieta, która stworzyła tą sieć hoteli, razem z mężem, nazywa się Ursula Müller. I ona została mianowana przedsiębiorcą roku w Niemczech. Oni tam mają ponad 60 hoteli, tam pracuje ponad 2000 ludzi. Obrót jakieś 350 milionów euro. Więc wielka wspaniała firma. Spotkajcie dzisiaj ze mną Ursulę. Zadam jej parę pytań w waszym imieniu.

– Witam Was z Monaco z gali Światowego Przedsiębiorcy Roku 2017. To jest Ursula Müller, razem z mężem, wybrana Przedsiębiorcą Roku w Niemczech. To ona stworzyła sieć hoteli Motel One. Powiedz mi jak wpadłaś na ten pomysł? Jak to się stało?

– Widzieliśmy, że jest wiele hoteli w segmencie budżetowym. Ale nie było w tym segmencie hoteli o wysokiej jakości i ładnym designie. To była nisza, w której chcieliśmy być. I tak to się zaczęło. Po prostu chcieliśmy stworzyć ładne hotele, luxus, na który każdy sobie może pozwolić.

– Tak jak wiesz jestem waszym wiernym klientem, byłem u was w Wiedniu i w Lipsku, z tego co sobie przypominam. Powiedz mi czy było coś co cię zaskoczyło w czasie twojej biznesowej kariery, podczas tworzenia tej sieci, coś co odkryłaś, czego się nie spodziewałaś?

– Zawsze najtrudniejszą sprawą jest znalezienie naprawdę dobrego miejsca w mieście pod hotel, to jest najważniejsza sprawa podczas tworzenia takiej sieci jak Motel One. Reszta jest wręcz przyjemna, bo po prostu możemy kupić najbardziej luksusowe meble i zaprojektować piękne wnętrza. W tym zakresie jesteśmy szczęśliwi.

– Czy mogłabyś przedstawić moim widzom, czyli młodym przedsiębiorcom, jakie są dwie, trzy najważniejsze rzeczy, które pozwalają odnieść taki sukces jak twój i twojego męża?

– Myślę, że to co naprawdę jest potrzebne to wielka pasja do tego co się robi. Szacunek do pracowników i w biznesie hotelowym także do klientów. A także świadomość odpowiedzialności za pracowników i za środowisko. A czwarta rzecz, to należy rozejrzeć się za czymś czego jeszcze po prostu nie ma, tak jak nasz projekt budżetowych hoteli designerkich.

– Czyli: „Znajdź swoją niszę.”

– Tak, znajdź swoja niszę.

– Ok, dziękuję za twoje rady i życzę ci sukcesu tutaj w Monaco.

– Dziękuję. Teraz będziemy świętować.

To tyle z Monaco. Jak wam się to podobało i chcecie usłyszeć więcej o najlepszych przedsiębiorcach świata, o tym jak myślą, jak działają to zasubskrybujcie tutaj. A tutaj zobaczycie jeden z moich najlepszych filmików. Natomiast tutaj jest nagranie z mojego ostatniego TEDx, który dałem we Wrocławiu, który z pewnością was zainspiruje.

Do zobaczenia i dzięki z Monaco.

Tu dostaniesz polskie wydanie książki: https://UmyslMiliardera.pl/

Obserwuj i polub mnie:
Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl
YouTube: https://www.youtube.com/indywidualista
Facebook: http://fb.me/indywidualistapl
Twitter: http://twitter.com/indywidualista

Prelekcja TEDx „Czego nauczyłem się od najlepszych przedsiębiorców świata”:
http://tedxwsb.indywidualista.pl

Prelekcja TEDx „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz”:
http://tedx.indywidualista.pl

Tu dostaniesz książkę „Ready, Set, Go!”, którą napisałem z Brianem Tracy:
E-Book: https://geni.us/rsgkindle
Papierowa: https://geni.us/readysetgo

Kup „The Billion Dollar Secret” (wydanie angielskie):
https://TheBillionDollarSecret.com/

Kup „Umysł Miliardera” (wydanie polskie):
https://UmyslMiliardera.pl/

Co Ty myślisz na ten temat? Zapraszam do komentarzy.

Chcesz poczytać/zobaczyć więcej motywujących rzeczy? Zapisz się na “Follow blog Indywidualista.pl” (w menu po lewej stronie), by dostawać powiadomienia o nowych artykułach na skrzynkę e-mail.

Pamiętaj podzielić się wpisem z bliskimi i przyjaciółmi korzystając z poniższych linków:

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s