O miliarderach z Monaco (wideo)

Od prawie 2,5 roku jeżdżę dookoła świata i przeprowadzam wywiady z najbogatszymi ludźmi na ziemi, którzy dorobili się MILIARDÓW dolarów od zera pracą własnych rąk. Badam ich umysły, serca i dusze szukając w ich osobowościach wspólnego mianownika i odkrywając sekret tak niewiarygodnych sukcesów. Piszę na ten temat książkę.

Udzieliłem na ten temat wywiadu dla TVN24.

W zeszłym tygodniu byłem w Monaco, na wyborach Światowego Przedsiębiorcy Roku 2016, czyli obecnie najlepszego przedsiębiorcy na świecie. Został nim mój znajomy, Manny Stul, miliarder. Do Monaco zaprosił mnie znajomy miliarder z Australii, na którego jachcie tam zresztą mieszkałem.

W Monaco udzieliłem wywiadu dla TVN24, odpowiadając na parę pytań na temat miliarderów i rozwiewając parę mitów: Wywiad dla TVN24Ps. Trochę nie podoba mi się, że TVN powstawiał nagrania zabawek typu Lamborghini i świecidełka (diamenty, zegarki), na które stać każdego przeciętnego milionera. Miliarderzy operują na nieco innym poziomie.

Co Ty myślisz na ten temat? Zapraszam do komentarzy.

Chcesz zobaczyć więcej motywujących rzeczy? Zapisz się na “Follow blog Indywidualista.pl” (w menu po lewej stronie), by dostawać powiadomienia o nowych arykułach na skrzynkę e-mail.

Pamiętaj podzielić się wpisem z bliskimi i przyjaciółmi korzystając z poniższych linków:

Reklamy

2 myśli na temat “O miliarderach z Monaco (wideo)”

  1. Przede wszystkim cieszę się, że prace nad książką idą pełną parą 🙂 już nie mogę się doczekać. Może niedługo pojawią się jakieś materiały promocyjne? Fragmenty rozmów? 🙂

    Moim zdaniem jednym z ważniejszych elementów myślenia miliarderów to myślenie o dobrach jako o inwestycjach – czyli jacht jest potrzebny do networkingu 🙂 jest inwestycją i ma pracować na siebie.

  2. Gratuluję, naprawdę fajny wywiad!
    PS. Masz rację, pokazywanie świecidełek i ujęcia niezłych samochodów (których na ulicach Monako nie brakuje) odciągają uwagę od głównego przekazu materiału. Mogli się bardziej postarać i pokazać fragmenty przed Galą, wybrane osoby z tejże gali E&Y, a nie Lambo z wypożyczalni :). Ale z drugiej strony dobrze, że w ogóle powstał taki materiał, aby ludzie nie demonizowali miliarderów, bo to z reguły są normalni ludzie, którzy dzięki swojemu uporowi, ciężkiej pracy i umiejętności angażowania innych w ciekawe projekty, osiągają sukcesy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s