Peter Diamandis – apel do przedsiębiorców

pdiamandisMyślę, że to przesłanie, choć krótkie zasługuje na swój własny wpis:

Zmiana, jakiej dziś może dokonać jeden odważny przedsiębiorca jest niesamowita. Chcę ci powiedzieć, że zamiast pracować nad następną aplikacją, zamiast pracować nad tym by coś komuś lepiej sprzedać, pracuj nad czymś, co zmieni świat, bo 99,999% ludzi tego nie robi. I jeśli ty masz zapał i pasję, by zrobić coś znaczącego i odważnego, to zmień świat na lepsze, bo jeśli to zrobisz, to zmieni wszystko.

Ciekaw jestem, co Ty myślisz na ten temat? Zapraszam do komentarzy.

Chcesz poczytać więcej motywujących rzeczy? Zapisz się na “Follow blog Indywidualista.pl” (w menu po lewej stronie), by dostawać powiadomienia o nowych arykułach na skrzynkę e-mail.

Pamiętaj podzielić się tym wpisem z bliskimi i przyjaciółmi korzystając z poniższych linków:

Advertisements

Jedna myśl na temat “Peter Diamandis – apel do przedsiębiorców”

 1. Hej.
  To co tutaj napisałeś a powiedział to Peter Diamandis jest najwyższą wartością i najpiękniejszym celem najprawdziwszego przedsiębiorcy.
  Jeżeli wiesz że najważniejszą wartością jest miłość ( do każdego i do wszystkiego) to wtedy zobaczymy ten cel i go zrealizujemy.
  Sukcesy , pieniądze i luksusy ….. są dla nas , ale chcą spełnić ziemską misje o największych wartościach , musimy zmieniać świat .
  Zmieniać świat to znaczy dla mnie obudzić uśpionych, okłamywanych i nieświadomych ludzi jak się nimi manipuluje.Tylko prawdziwa wiedza która nie jest promowana i ukrywana może nas obudzić do działania i życia pełnego zdrowia psychicznego i co za tym idzie całego organizmu.
  Życzę KAŻDEMU aby zrozumiał przesłanie Petera i otrzymał ten dar zmian dla świata (naszej planety i istot na niej żyjących)
  Pozdrawiam
  Mariusz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s