Experyment #2: Idealny Dzień (wideo)

W dzisiejszym eksperymencie psychologicznym, który przeprowadzam na rajskiej wschodniofryzyjskiej wyspie Norderney, nauczysz się czegoś o sobie, co pozwoli Ci ulepszyć siebie i osiągać dużo więcej w przyszłości.

Obejrzyj najpierw mój pierwszy experyment: https://www.youtube.com/watch?v=YU7c2LYL81Y


Obejrzyj to wideo:

 

Tu kupisz „Umysł Miliardera”: https://UmyslMiliardera.pl/?ref=rb

Zapisz się na Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl

Transkrypcja:

Witam Was dzisiaj z pięknej wschodniofryzyjskiej wyspy Norderney. Przeprowadzimy dziś ponowny eksperyment psychologiczny o nazwie idealny dzień. Do zobaczenia w następnej części.

Uważam, że dokonujemy największych postępów w życiu, jeśli odpowiadamy sobie na odpowiednie pytania. I dziś odpowiesz sobie na pytanie jak wygląda twój idealny dzień, ci którzy nie oglądali wideo z moim pierwszym eksperymentem tych proszę o obejrzenie najpierw tego wideo, tego nagrania, tutaj gdzieś podam link tak, że kliknijcie sobie i obejrzyjcie najpierw tamten film zanim przejdziecie do tego filmu. A w tym filmie chciałbym, żebyś odpowiedział sobie na następujące pytanie, jak wygląda mój idealny dzień? To oznaczy, o której wstałbyś, co zrobiłbyś jako pierwszą rzecz po wstaniu, co byś zrobił później, jak wyglądało by południe, jak wyglądał by wieczór, być może noc. Jak wyglądał by dzień twoich marzeń, gdybyś mógł wszystko, gdybyś nie miał żadnych ograniczeń, żadnych obligacji, jeśli miałbyś czas, jeśli miałbyś pieniądze, jak taki dzień by wyglądał. I to ty decydowałbyś w 100 procentach o tym co tego dnia miałoby się wydarzyć tudzież co tego dnia miałbyś zrobić albo jak ten dzień miałby wyglądać.

I teraz weź kartkę papieru, weź coś do pisania i spisz po kolei, godzina po godzinie, co tego dnia by się wydarzyło, jak ten dzień by wyglądał. Jedna kartka wystarczy, czy jedna strona. Teraz przerwę to wideo i proszę w tym czasie zatrzymaj wideo i odpowiedz na to pytani jak wygląda mój idealny dzień, jak wygląda dzień moich marzeń, jak chciałbym go spędzić, jak chciałbym spędzić mój idealny dzień. Zatrzymujemy wideo i odpowiadamy na to pytanie.

Witam ponownie, mam nadzieję, że odpowiedziałeś na to pytanie i spisałeś to wszystko na kartce. Jeśli tego nie zrobiłeś to już przegrałeś, jeśli nie wierzysz, nie wiesz dlaczego, to obejrzyj sobie moje poprzednie wideo, które załączyłem, które masz tutaj w linkach, gdzieś z boku czy tam tutaj załączę je pod spodem, będziesz wiedział dlaczego już przegrałeś. Ci którzy nie zrobili tego mają szansę jeszcze raz zatrzymać wideo i zrobić, natomiast ci którzy spisali odpowiedzi to zastanów się teraz nad jedną rzeczą jak wygląda ten dzień. Czy to jest dzień, w którym odpoczywasz, w którym długo śpisz i później leżysz z brzuchem wywalonym na plaży albo spędzasz przed telewizorem albo w jakiś inny sposób po prostu relaksujesz się, odpoczywasz słuchając muzyki albo konsumując coś, objadając się, czy konsumując muzykę, filmy czy coś w tym stylu. Czy jest to dzień, w którym rano wstajesz, tworzysz coś, ulepszasz siebie lub świat. Jeśli jest to pierwsze to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie do czego ty dojdziesz w życiu, jeśli ty marzysz o tym, żeby odpoczywać, żeby relaksować się, żeby być próżnym w sensie nic nie robić. Jeśli twoje marzenia i twój idealny dzień polegają na tym, żeby nic nie robić albo żeby odpoczywać, to ty w życiu niczego nie osiągniesz, ludzie sukcesu, ludzie którzy osiągają wiele dla nich idealny dzień jest w którym jak najwięcej mogą dokonać, jak najwięcej mogą zrobić, mogą osiągnąć, mogą ulepszyć siebie na przykład poprzez sport, poprzez naukę, poprzez ćwiczenie czegoś, trenowanie czegoś manualnie może, może w biznesie, może wypróbowanie jakichś technologii, jakichś technik albo stworzenie czegoś. Tak? Tworzenie czegoś rzeczywiście fizycznie albo być może czegoś niematerialnego. Tak? Pisanie może czegoś, może komponowanie czegoś albo może coś takiego jak ja mam teraz nagrywanie wideo. Tak?

Jedną rzecz chciałbym podkreślić ja jestem teraz tutaj na wyspie z pięknymi plażami, tutaj widać za mną z pewnością plaże piaskowe, wschodnio-fryzyjskie. Możecie sobie wpisać do Google Norderney i zobaczyć, jak to wygląda. Ale ja tutaj, mimo że jestem na takiej wyspie i mimo, że oczywiście korzystam z tego klimatu i tak dalej, to nie przyjechałem, żeby leżeć z brzuchem wywalonym do góry na plaży i nic nie robić. Ja wykorzystuję ten czas jak widać, żeby coś stworzyć, żeby coś ulepszyć, żeby się czegoś nauczyć. Więc takie ćwiczenie jakie zrobiliśmy jest idealnym ćwiczeniem, żeby zobaczyć, gdzie się jest w życiu i przemyśleć to czego się pragnie, czego się marzy. Ktoś mądry powiedział, że trzeba uważać o czym się marzy, bo to się może spełnić. Tak? Więc życzę Ci tego, żeby twój idealny dzień właśnie był bardzo zajęty, bardzo zapracowany, żeby twój idealny dzień był pełny tworzenia czegoś, ulepszania siebie lub świata. I mam nadzieję, że właśnie takiego stosunku do życia, do czasu nabędziesz i w przyszłości, jeśli będziesz marzył, myślał o tym jak spędzić wolny czas, jak spędzić idealny dzień to do głowy będą przychodziły Ci w pierwszej kolejności właściwe rzeczy. To będzie dzień wypełniony czynnościami, wypełniony akcją, działaniem a nie próżnością.

Dzięki i do zobaczenia z przepięknego Norderney.

Tu dostaniesz polskie wydanie książki: https://UmyslMiliardera.pl/

Obserwuj i polub mnie:
Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl
YouTube: https://www.youtube.com/indywidualista
Facebook: http://fb.me/indywidualistapl
Twitter: http://twitter.com/indywidualista

Prelekcja TEDx „Czego nauczyłem się od najlepszych przedsiębiorców świata”:
http://tedxwsb.indywidualista.pl

Prelekcja TEDx „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz”:
http://tedx.indywidualista.pl

Tu dostaniesz książkę „Ready, Set, Go!”, którą napisałem z Brianem Tracy:
E-Book: https://geni.us/rsgkindle
Papierowa: https://geni.us/readysetgo

Kup „The Billion Dollar Secret” (wydanie angielskie):
https://TheBillionDollarSecret.com/

Kup „Umysł Miliardera” (wydanie polskie):
https://UmyslMiliardera.pl/

Co Ty myślisz na ten temat? Zapraszam do komentarzy.

Chcesz poczytać/zobaczyć więcej motywujących rzeczy? Zapisz się na “Follow blog Indywidualista.pl” (w menu po lewej stronie), by dostawać powiadomienia o nowych artykułach na skrzynkę e-mail.

Pamiętaj podzielić się wpisem z bliskimi i przyjaciółmi korzystając z poniższych linków:

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s