Nadzwyczajne OGŁOSZENIE + Jak dojść od przeciętniaka do zwycięzcy? + KONKURS (wideo)

sellingPoznaj jaki jest najważniejszy krok, który musisz zrobić, by wybić się ponad przeciętność i uzyskać extremalny sukces na miarę miliarderów. Robię NADZWYCZAJNE ogłoszenie nt. książki „The Billion Dollar Secret” oraz ogłaszam bezprecendensowy konkurs.

Obejrzyj to wideo

 

Tu kupisz „Umysł Miliardera”: https://UmyslMiliardera.pl/?ref=rb

Zapisz się na Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl

book_DT_PL

Tu dostaniesz polskie wydanie książki: https://UmyslMiliardera.pl/

Chcesz dostać moją osobistą dedykację w twoim egzemplarzu a może uścisnąć dłoń łowcy miliarderów?
Organizuję wieczór autorski. Weź udział w konkursie, by odbył się on w Twoim mieście:
1. daj łapkę w góre
2. wpisz w komentarzu w którym kraju i mieście mam zorganizować wieczór autorski
Jeśli wideo zdobędzie 1000 łapek w górę i tysiąc komentarzy, to zorganizuję wieczór autorski w mieście z największą liczbą głosów.

Chcesz zwiększyć swoje szanse?
– Zaproś znajomych do konkursu
– Weź udział także na moim angielskim kanale: https://www.youtube.com/watch?v=0hoygBmF0g4&list=PLC3RaajtBhlUbAQlIkWAkoECXLIFS_YuD

Transkrypcja wideo:

Witam dzisiaj. Wszyscy długo czekaliśmy na tę chwilę i wkońcu trzymam w ręku pierwsze egzemplarze książki The Billion Dollar Secret

To jest wydanie w twardej okładce. Widzisz te piękne, złote litery. Tak to wygląda. A tutaj mam wydanie w miekkiej okładce. Też perfekcyjne.

I teraz pokażę, jak to wygląda od środka. Możesz sobie wyobrazić, jakie to jest uczucie, kiedy trzymasz w ręku owoc swojej pięcioletniej pracy?

Możesz sobie wyobrazić, jak szczęśliwy dziś jestem? I dziś chcę Ci powiedzieć o najważniejszej różnicy między przeciętnością a sukcesem na skalę miliarderów

Jaki najważniejszy krok musisz zrobić, żeby przejść od bierności do ekstremalnego sukcesu.

I ma to wielki związek z tą książką.

Pracowałem nad tą książką ponad pół dekaty z niektórymi z najlepszych przedsiębiorców na świecie, podróżując przy tym wielokrotnie dookoła świata.

Zdołałem dotrzeć do niektórych z najbogatszych ludzi na świecie i zajrzeć za najbardziej niedostępne drzwi.

A wszystko po to, żeby odpowiedzieć na pytanie, co sprawiło że miliarderzy osiągnęli tak niesamowity sukces w biznesie.

Dlaczego niektórzy ludzie nie osiągają nic szczególnego w życiu mimo tego, że wielu z nich rodzi się w najlepszych warunkach.

Że mają do tego najlepsze predyspozycje, otoczenie, warunki. Natomiast inni osiągają tak niewiarygodne sukcesy, tworząc wielkie firmy

Zatrudniając tysiące, dziesiątki, setki tysięcy ludzi i tworząc tak niesamowite fortuny w tak szybkim tempie

Mimo tego, że wielu z nich urodziło się wydawałoby się w beznadziejnych warunkach.

Podczas wielu moich wywiadów twarzą w twarz z miliarderami znalazłem zestaw zasad wspólnych dla wszystkich miliarderów

Które pozwoliły im dojść od zera do miliardów w ciągu jednego życia.

I zestaw tych 20 zasad bogactwa i sukcesu na poziomie miliarderów nazywam właśnie Tajemnicą Miliarda Dolarów.

I opisałem to wszystko w tej książce The Billion Dollar Secret, czyli Tajemnica Miliarda Dolarów. 20 Principles of Billionaire Wealth and Success.

Książka dostępna jest na Amazonie i wielu innych platformach. Tutaj dam link w wideo i pod spodem w opisie, gdzie ją możesz dostać.

Jeśli mówisz po angielsku, przeczytaj tę książkę nawet jeśli nie czytałeś wcześniej książek po angielsku. Jest napisana prostym językiem.

Bo będziesz jedną z pierwszych osób, które trzymają ją w rękach i które maja dostęp do wiedzy miliarderów. Wiedzy, jaka do tej pory nie była dostępna.

Ale muszę Cię ostrzec. To nie jest książka dla każdego. Jeśli interesuje Cię tylko przeciętny sukces. Powiedzmy sukces na poziomie milionerów

I jeśli chcesz mieć łatwo w życiu, jeśli chcesz pozostać w wygodzie Twojego codziennego życia lub w bezpieczeństwie mainstreamowych przekonań

To nie jest książka dla Ciebie. To jest książka dla ludzi, którzy chcą osiągnąć w swoim życiu rzeczy wielkie i coś po sobie pozostawić.

To nie jest milionarski nonsens, jak tysiące książek do tej pory. To jest czysta wiedza miliarderów.

Niektóre z tych rzeczy tutaj moga Cię zaszokować i niektóre z pewnością Cie oburzą. Wszyscy, którzy dzielą się swoją mądrością z pierwszej ręki w tej książce

Doszli od zera do miliardów swoją własną pracą. Nikt do tej pory nie zdobył 20 i więcej miliarderów do współpracy nad książką.

Nikt nawet tego nie próbował. Dlaczego? Ponieważ to wyzwanie wydaje się niemożliwe do zrealizowania. Spójrzmy na statystyki!

Miliarderzy to są bardzo rzadko spotykane stworzenia. Średnio tylko 1 na 5 milionów osób na świecie jest miliarderem.

Co oznacza, że spotkanie przypadkowo miliardera jest porównywalne do trafienia szóstki w totka.

Ja spotkałem, rozmawiałem z 30 miliarderami. W tej książce zawarłem 21 z nich. Znasz kogoś, kto trafił szóstkę w totka 20 razy?

To wydaje się niemożliwe. Mimo to ja tego dokonałem i w tej książce dzielę się wiedzą i mądrością 21 miliarderów.

I jedną z zasad, jedną z największych różnic między przeciętnością, między miernością a sukcesem na poziomie miliarderskim jest ciągły rozwój.

Ludzie przeciętni, ludzie którzy w życiu nic wielkiego nie osiągają myślą, że ich nauka, ich rozwój kończy się z momentem, kiedy wychodza ze szkoły.

Niektórzy kończą może liceum, inni studia i w momencie, jak wyjda ze szkoły, to twierdzą „Dobra, skończyłem naukę”.

Nawet widziałem ostatnio tutaj taki plakat, że Abi [z j. niem. matura] 2019 przekreślone, że już załatwione. Teraz wolność.

Czyli ludzie mają takie wyobrażenie, że skończa szkołe i są wolni, juz sie nie musza uczyć i korzystając z tej wiedzy, którą zdobyli, zarabiają pieniądze

I teraz mogą się już poświęcić życiu w takim znaczeniu zarabiania i wydawania pieniędzy, konsumowania, itd.

Czyli zakończyli swój rozwój i teraz korzystają z tego. I to jest właśnie takie myślenie przeciętnych ludzi. To jest idealna recepta na mierność w życiu.

Natomiast najlepsi przedsiębiorcy świata, miliarderzy. Ludzie, którzy osiągnęli niewiarygodne sukcesu w życiu i w biznesie. Oni przez całe życie się uczą.

Oni wykorzystują każdą sposobność, aby się czegoś nauczyć i dowiedzieć. Rozwijają nie tylko siebie, ale też swoje firmy.

I teraz powiem Ci 3 przykłady z miliarderów, których tutaj w tej książce zawarłem. Zacznijmy może od Chipa Wilson, który jest kanadyjskim miliarderem.

Jeśli byliście po drugiej stronie oceanu, w Stanach, może w Kanadzie, on stworzył markę Lululemon, która jest ikoniczną / legendarną marką w Stanach

Oczywiście on stworzył wiele firm, ale to było jego najwieksze osiągnięcie. Chip pochodził z biednej rodziny. Zdarzało się, że głodował w dzieciństwie.

I żeby kupic sobie jedzenie raz nawet sfałszował czek rodziców, żeby móc w supermarkecie jedzenie kupić.

Oczywiście ten czek nie został zrealizowany. Jak to się mówi po angielsku – bounced. Czyli czek wrócił i z tego były oczywiście problemy.

Bo to jest nielegalne, żeby nie powiedzieć kryminalne, żeby fałszować czeki i żeby dawać czeki, które są bez pokrycia.

I Chip jak mial tylko 18-19 lat, oczywiście za młodu też już pracował na kieszonkowe. Natomiast jak miał 18-19 lat, to powiedział

„Dość! Teraz musi sobie znaleźć pracę, która przyniesie mu jak najwięcej pieniędzy”.

I rzeczywiście są takie prace. On pracował przez rok na pipelina na Alasce, czyli na rurociągu na Alasce

To taka robota była w odizolowaniu przez długie godziny trudno było usiedzieć, żeby nie zasnąć. On musiał po prostu patrzeć i kontrolować wskaźniki

I tam podjąć jakies akcje, jeśli by się jakiś wskaźnik zmienił… zadzwonić, przekręcić jakiś kurek.

On mówil zasadniczo bardzo nudna robota i cały czas się siedziało i patrzyło w te kontrolki.

Noi żeby się rozerwać, to czytal książki. On w ciągu roku przeczytał 100 książek i jak wrócil później po tym roku… zarobil dość dużo pieniędzy na tym

I jak wrócil po roku do domu do Kanady, to miał tyle pomysłów na biznes i to w ogóle pozwoliło mu, żeby wejść w biznes.

Bo miał mnóstwo jakichś pomysłów. Był pełen inspiracji. Te książki dały mu obycie w świecie, inspirację, zapłodniły jego umysł.

I później oczywiście założył firmę… nie miał większego doświadczenia i ciężko szło. Był bliski bankructwa. I trafił na kurs Briana Tracy na kasetach.

Brian Tracy jak wiecie jest największym nauczycielem biznesu i największym na świecie trenerem skuteczności osobistej.

Zresztą napisał ze mną książkę tudzież ja z nim napisałem książkę, „Ready, Set, Go!”. Pewnie znacie. Bestseller amerykański.

I ten właśnie kurs i też inne książki o biznesie, o rozwoju osobistym były takim momentem przełomowym w życiu Chipa Wilsona.

Ja często dostaję pytania od Was albo przez email „Czy to jest możliwe, żeby nauczyć się biznesu?”

Czy to jest możliwe, żeby świadomie zostać miliarderem i osiągnąć tak ekstremalny sukces w biznesie. Czy to nie jest przypadek. Czy to nie jest wrodzone?

Więc w Chipie Wilsonie to nie jest wrodzone. On rzeczywiście nauczyl sie tego. On byl jeszcze w wieku 40 paru lat przeciętnym biznesmenem

Byl bliski bankructwa. Nie szło mu. Natomiast właśnie rozwój osobisty w takim sensie, w sensie nawyków, w sensie umiejętności

To, czego nauczył sie od Briana Tracy i od innych trenerów myślenia biznesowego i skuteczności osobostej. Z tego typu książek.

Z tym że oczywiście takich książek wtedy nie było, ale o tym zaraz powiem!

To właśnie było dla niego momentem przełomowym. To było to, co pozwoliło mu osiągnąć tak wiele w biznesie.

I udało mu sie sprzedać swoją pierwszą firmę i wtedy założył Lululemon, który zrobil z niego miliardera. To jest Chip Wilson.

Drugą taką osoba, o której chciałbym Ci powiedzieć, jest Lirio Parisotto.

Lirio Parisottojest brazylijskim miliarderem. W Brazylii mówią na niego brazylijski Warren Buffet.

Jest jednym z największych inwestorów na giełdzie brazylijskiej, ale jego największym dokonaniem jest to, że zbudował Videolar.

Ten facet urodził się w wiosce, gdzie nie było elektryczności, wody bieżącej, żadnej radia ani Internetu. Więc tam wiadomości niezbyt dochodziły ze świata

Nie było nawet asfaltowej drogi. Urodził się w biedzie. Miał 10 braci i sióstr i ten facet zdołał zbudować miliardową firmę

I przejść bez szwanku przez wiele kryzysów gospodarczych w Brazylii, która jest podatna na kryzysy gospodarcze, hiperinflację i inne tego typu kryzysy

I oprócz tego przez kilkukrotną dysrupcję w w przemysłach, w których był, czyli załamanie tych przemysłów, całkowite zmiany w przemysłach

Coś takiego, jak na przykład dematerializacja nośników pamięci. Że przestały istnieć np. DVD, kasety VHS, które on produkował i

I które nagrywał, później były oczywiście DVDs, ale ten rynek też się załamał, bo to wszystko zostało zdematerializowane.

On był największym prodcentem i dystrybutorem i mimo to potrafil przekształcić swą firmę kilkukrotnie i nie tylko przeżyć

I to nie jest jakaś firma, gdzie jedna osoba czy parę osób pracuje. Tam są setki, tysiące pracowników. Miliardowa firma.

I on nie tylko przekształcił tę firmę i zmienił jej model biznesowy tak, by ludzie dalej mieli pracę i by firma dalej istniała i zarabiał pieniądze.

Ale on za każdym razem jeszcze zwiększał tę firmę i teraz jest włascicielem kilku ogromnych fabryk w petrochemii. Coś takiego, jak Michał Sołowow

Z tym że on jest skoncentrowany na jeden przemysł i Lirio Parisotto powiedział mi,

Że on jest miliarderem dlatego, że czyta dużo. Bo on nie mial żadnych mentorów, żadnych doradców biznesowych

Którzy by wzięli go za rękę i pokazali, jak się robi biznes. On wszystkiego uczył się metodą prób i błędów i jednym jego źródłem wiedzy były książki

Właśnie biografie najlepszych przedsiębiorców świata, książki biznesowe i on po prostu czyta dużo i twierdzi, że dlatego jest miliarderem.

Tudzież dlatego doszedł do miliardów własną pracą. Oczywiście ciągły rozwój dotyczy wszystkich miliarderów, których opisałem w tej książce.

To jest część wspólna wszystkich tych ludzi, którzy osiągnęli tak wiele w biznesie. Co oznacza, że to jest niezbędne, by osiągnąć takie rzeczy.

Następnym takim miliarderem, którego tu opisałem jest Tony Tan Caktiong. Tony jest Filipińczykiem i zbudował największą sieć restauracji w Azji

Począwszy od Filipin. Oni maja 12 brandów. Mówiłem o tym w którymś z filmów. Obecnie to jest już globalna firma.

Jedna z największych firm gastronomicznych na świecie. Mają ponad 4500 restauracji.

Tony Tan oczywiście miał liceum, chyba studiował też MBA, czyli biznes / zarządzanie.

Ale kiedy został milionerem, jeszcze nie miliarderem. Miał kilkadziedziąt, może kilkaset restauracji, to stwierdził, że pójdzie jeszcze reaz studiować.

I poszedł jeszcze raz żeby studiować management, bo stwierdził, że to jest mu potrzebne na tym poziomie rozwoju firmy.

I po prostu poszedł do Akademii Managementu na Filipinach i studiował jeszcze przez kilka lat, by nauczyć sie managementu, zarządzania większymi firmami

Ale to nie wszystko. Tony Tan został miliarderem i nie tylko miliarderem. On został Światowym Przedsiębiorcą Roku 2004.

Czyli największym przedsiębiorcą świata. Najlepszym przedsiębiorcą świata.

I wyobraźcie sobie, że nawet po tym, jak został najlepszym przedsiębiorcą świata, to co roku na tydzień jeździ na HBS – Harvard Business School

Żeby uczyć sie niektórych aspektów biznesu w takim bardzo intensywnym, tygodniowym kursie. Co roku!

I oprócz tego czyta wiele książek. Czyli człowiek, który jest już na najwyższym poziomie biznesu. Zbudował ogromną firmę, osiągnął niesamowite sukcesy

Który zostal najlepszym przedsiębiorcą świata. On w dalszym ciągu twierdzi, że musi się więcej uczyć, że musi jeszcze więcej wiedzieć.

Że on musi się jeszcze lepiej rozwinąć żeby być w stanie utrzymać ten sukces na tym poziomie.

A być może osiągnąć jeszcze więcej. Żeby dokonać jeszcze więcej i pozostawić po sobie więcej.

I to jest właśnie nastawienie ludzi, którzy osiągają taki sukces. I nawet ludzie, którzy w dzieciństwie nie mieli najlepszego startu.

Obejrzyjcie sobie mój TedX. Tutaj też podłączę, może w opisie pod spodem podlinkuję.

Tam mówię o następnym miliarderze, który też został Światowym Przedsiębiorcą Roku w roku 2009 – Cho Tak Wong, Chińczyk

Który był analfabetą jeszcze w wieku 14 lat i czego on dokonał, to jest po prostu niesamowite!

I to jest wszystko dzięki książkom. Ten facet jest samoukiem. Został wyrzucony ze szkoły w 4 klasie podstawówki. Nie skończył nawet podstawówki.

Wszystko, czego się nauczył w życiu to nauczył sie sam. I to jest ważne! Tu nie chodzi o edukację formalną.

Tak, można sie tym posiłkować, ale ci ludzie uczą się głównie sami. Tu chodzi o to, co sam zdobędziesz ze swej własnej inicjatywy.

Co zdobędziesz poprzez to, co Ty chcesz zdobyć, co chcesz wchłonać. Nie chodzi o formalną naukę.

Ci wszyscy ludzie mają ten głód rozwoju, głód nauki, głód poznania świata, ulepszania się.

Właśnie to ciągłe ulepszanie siebie i biznesu. To jest ta podstawowa różnica między miernością a ekstremalnym sukcesem na poziomie miliarderów.

To jest ten krok, który musisz zrobić, aby wyjść poza przeciętność i co pozwoli Ci na osiąganie niesamowitych rzeczy w życiu i w biznesie.

Jeśli czerpiesz wartość z moich darmowych materiałów, to wyobraź sobie, jaka wartość zawarta jest w tej książce,

Gdzie 21 miliarderów dzieli się swoją najgłębszą mądrością, swoją najgłębszą wiedzą.

Pamiętam taką chwilę, kiedy Lirio Parisotto trzymał manuskrypt w swoich rękach. Lirio, o którym mówiłem wcześniej w tym filmie.

Trzymał w swoich rękach własnie manuskrypt tej książki i mówi do mnie:

„Szkoda, że takiej książki nie było, kiedy byłem młody. Oszczędziłoby mi to przeczytanie jakichś 20 książek w tamtym czasie”.

I rzeczywiście już w przedsprzedaży na Amazonie w zeszłym tygodniu ta książka została bestsellerem numer 1 na Amazonie.

Jest dostępna na Amazonie. Tak jak mówiłem, tutaj jest link i pod spodem w opisie. Jeśli chcesz być wśród pierwszych osób, które trzymają ją w rękach

I którzy korzystają z tej wiedzy, która do tej pory nie była dostępna, to kup sobie ją jeśli oczywiście chcesz osiągać wielkie rzeczy w życiu.

Książka będzie też kiedyś po polsku, ale w życiu jest ważne, żeby mieć przewagę nad innymi.

Tak więc to, co zrozumiesz z tej książki to Ci da taką przewagę, co pozwoli Ci na osiąganie dużo więcej jeszcze zanim się pojawi polska edycja.

Nie dam Ci żadnego rabatu, żadnego bonusu, żadnego ekstra, bo wartość, którą dostajesz w tej książce jest już niesamowita.

Natomiast dam Ci wyzwanie. Bo jest możliwość, że zorganizuje tzw. wieczór autorski.

Tzn. wieczór, gdzie będę podpisywał książki. Będziesz miał możliwość przyjścia ze swoją książką i dostaniesz ode mnie osobistą dedykację.

Będziesz miał możliwość uściśnięcia dłoni łowcy miliarderów, facetowi który zna 30 miliarderów.

Taka okazja jest możliwa, jeśli pod tym wideo dostanę 1000 łapek w górę i 1000 komentarzy.

W jakim mieście to będzie? Gdzie to będzie, to zależy od Ciebie. Będzie to w mieście, które dostanie najwięcej komentarzy pod tym wideo.

Ale tylko wtedy, jeśli to wideo będzie miało 1000 łapek w górę i 1000 komentarzy.

Więc kup książkę, daj łapkę w górę. Wpisz komentarz, w jakim kraju i w jakim mieście ma odbyć się wieczór autorski.

Ktoś może powiedzieć „Jasne, będzie w Warszawie”.

To nie jest takie jasne, bo mam międzynarodową społeczność. Mam też angielski kanał. Te kanały będą dodane. Link do kanału angielskiego jest pod spodem.

TheBillionDollarSecret

I jest duża możliwość, że to się odbędzie w Londynie. Może w Nowym Jorku, może w Mombaju. Może w jakimś innym mieście polskim, może Poznań, Gdańsk, Wrocław

Kto wie!?

To wszystko zależy od Ciebie. Możesz zwiększyć swoje szanse dwoma sposobami.

Pierwszy sposób jest taki, że pójdziesz na angielski kanał. Tutaj pod spodem w opisie masz link.

I tam zostawisz też nazwę kraju, nazwę miasta w ten sposób zwiększając podwójnie sznasę, bo oczywiście będą 2 wpisy w tedy. 1 po angielski, 1 po polsku

Noi też jest większa szansa, że pod którymś z filmów będzie 1000 łapek w górę i tysiąc komentarzy. To jest jedna rzecz.

A druga rzecz, powiedz znajomym o tej książce. Niech też ją kupią, niech przeczytają ją przede wszystkim.

Niech dadzą łapkę w góre, niech wpiszą też miasto i kraj. Wtedy jest większa szansa, że to w Twoim kraju / mieście zrobię wieczór autorski.

Będziesz miał możliwość uściśnięcia ręki łowcy miliarderów. Facetowi, który zna 30 miliarderów i dostania osobistej dedykacji do Twojej książki.

Także zapraszam do wyzwania. Ciekaw jestem, czy zdołamy osiągnąć 1000 łapek w górę i 1000 komentarzy

Poza tym chciałbym skorzystać z tej chwili, aby podziękować Jackowi Canfieldowi.

Jack Canfield jest największym autorem w historii non-fiction. Najbardziej popularnym autorem w historii. Sprzedał ponad 500 milionów książek

Możesz sobie to wyobrazić? 500 milionów książek. Z tego było wiele bestsellerów.

Jest rekordzistą Guinessa, jeśli chodzi o ilość bestsellerów na liście New York Times’a.

To znaczy w pewnym momencie miał na liście bestsellerów New York Times’a, gdzie jest 100 książek, 7 książek było jego wśród tych 100.

To jest po prostu niesamowite. To jest rekord Guiness. Nikt tego w historii nie dokonał.

Tak samo jak nikt w historii nie sprzedał 500 milionów książek.

I Jack jest jedyną osobą, która sprzedała milion książek w ciągu jednego dnia. Zrobił to… teraz nie wiem jaka to była książka

Ale w pierwszym dniu kiedy ta książka sie ukazała, zostało sprzedanych milion egzemplarzy jego książek.

Także wspaniały autor, niesamowite doświadczenie. On był moim mentorem przez długi czas… cały czas jest moim mentorem

Ale przez długą część tego projektu wspierał mnie bardzo, dawal mi rady i napisał też słowo wstępne do tej książki i przeczytam Ci jedno ze zdań

Które właśnie w tym słowie wstępnym napisał.

„Nie ma drugiej takiej książki nigdzie na świecie, która zawierałaby tak dużo przedsiębiorczego doświadczenia i mądrości”.

A więc poznaj Tajemnicę Miliarda Dolarów, wejdź na drogę niesamowitego sukcesu i bajecznego bogactwa. Życzę Ci wspaniałej lektury.

Życze Ci wielu zadziwiających sukcesów. Będę pierwszą osobą, która Ci pogratuluje. To tyle na dziś. Życzę Ci fantastycznego dnia.

Dokonajmy dziś czegoś niezwykłego.

Tu dostaniesz książkę: http://TheBillionDollarSecret.com

Obserwuj i polub mnie:
Newsletter: https://newsletter.indywidualista.pl
YouTube: https://www.youtube.com/indywidualista
Facebook: http://fb.me/indywidualistapl
Twitter: http://twitter.com/indywidualista

Prelekcja TEDx „Czego nauczyłem się od najlepszych przedsiębiorców świata”:
http://tedxwsb.indywidualista.pl

Prelekcja TEDx „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz”:
http://tedx.indywidualista.pl

Tu dostaniesz książkę „Ready, Set, Go!”, którą napisałem z Brianem Tracy:
E-Book: https://geni.us/rsgkindle
Papierowa: https://geni.us/readysetgo

Kup „The Billion Dollar Secret” (wydanie angielskie):
https://TheBillionDollarSecret.com/

Kup „Umysł Miliardera” (wydanie polskie):
https://UmyslMiliardera.pl/

Co Ty myślisz na ten temat? Zapraszam do komentarzy.

Chcesz poczytać/zobaczyć więcej motywujących rzeczy? Zapisz się na “Follow blog Indywidualista.pl” (w menu po lewej stronie), by dostawać powiadomienia o nowych artykułach na skrzynkę e-mail.

Pamiętaj podzielić się wpisem z bliskimi i przyjaciółmi korzystając z poniższych linków:

Reklama

2 myśli na temat “Nadzwyczajne OGŁOSZENIE + Jak dojść od przeciętniaka do zwycięzcy? + KONKURS (wideo)”

  1. Kiedy można spodziewać się przetłumaczenia książki na język polski? Niestety angielskim nie władam na tyle dobrze, by móc swobodnie czytać książkę w tym języku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s